Web
Analytics

Chrapanie Leczenie

Click to view text only

Chrapanie LeczenieMy Snoring Solution - polecane na telewizyjnym programie medycznym

Zamówiłem waszą szczękę, a moja żona to uwielbia. To powstrzymuje mnie od chrapania i poleciłem to kilku moim znajomym.

Bill B.
Oregon

"Jesteśmy małżeństwem od 21 lat, kilka razy w ciągu nocy moja żona mnie uderzała, tak brzmiało:" Przerzuć się na bok, więc przestań chrapać. "Użyłem twojego" My Snoring Solution "dla 2 noce Moja żona zgłasza niesamowitą różnicę w tym, że już nie chrapam, na plecach lub po mojej stronie, ale to, co mnie najbardziej zadziwiło, to to, o ile lepiej czuję się po nocnym śnie! Dzięki za wspaniały sen! "

James
San Diego, Kalifornia

"W latach wcześniej, zanim zacząłem korzystać ze wspornika szczęki My Snoring Solution, przestałbym oddychać dziesiątki (może setki) razy w ciągu nocy, co spowodowało pozbawienie snu REM (głębokie) Zrozum, podczas REM jest to jedyny czas, kiedy twoje serce i Główne grupy mięśniowe relaksują się, REM ma kluczowe znaczenie dla zdrowego stylu życia Byłem dzieckiem plakatu z OSA, nękanego zmęczeniem w ciągu dnia, brakiem motywacji, słabą wydajnością w pracy, depresją kliniczną i wszystkimi innymi życiami niszczącymi objawy deprywacji snu. Korzystając ze wsparcia dla szczęk My Snoring Solution, nie mam już symptomów zagrażających życiu OBS, śpię normalnie, przez całą noc, nigdy więcej budząc się niezliczoną ilość razy, parskając, chrapiąc i idąc do łazienki, Moja depresja zniknęła i mam odnowiona energia i mentalna klarowność, która przypomina mi, kiedy miałem 14 lat! "

Perry V. Ma 44 lata
Pace, FL

Mój mąż pracuje na zmianę 3-11. Wraca późno do domu i śpi do około 9 rano. Zanim zaczął korzystać ze wspornika szczęki My Snoring Solution, chrapał tak głośno, że musiałem założyć zatyczki do uszu i spać po drugiej stronie domu. Jeden z moich sąsiadów zasugerował zwolennik szczęki My Snoring Solution. Mój mąż i ja przejrzeliśmy stronę internetową i zamówiliśmy jedną. Nosił go pierwszej nocy, kiedy przybył. O siódmej rano obudziliśmy się ze zdumieniem, że mój mąż spał całą noc bez chrapania. Nie muszę dodawać, że jestem naprawdę wdzięczny i nie mogę go wystarczająco polecić.

Zea
Nowy Jork

Nasz 5-letni syn został zdiagnozowany jako ADHD. Otrzymywaliśmy od nauczyciela notatki dotyczące jego nieuwagi regularnie. W nocy jego chrapanie było tak głośne, że mogliśmy go usłyszeć, nawet gdy zamknęliśmy jego drzwi do sypialni i nasze.

Słyszeliśmy o zwolenniku szczęki My Snoring Solution i jego wpływie na chrapanie i kiedy zobaczyliśmy artykuł prasowy CNN (poniżej), zdecydowaliśmy się go zamówić. Przyjechał w piątek i zaczął go nosić każdej nocy (przy okazji, on to uwielbia!)

W następny piątek, kiedy wrócił ze szkoły, wygrał nagrodę "Złoty Niedźwiedź" za tydzień. Nagroda ta przysługuje studentowi, który był najbardziej grzeczny w ciągu tygodnia.

Do nagrody dołączono notatkę od nauczyciela. Tym razem powiedziała: "Caleb wykazał w tym tygodniu obrót o 180 stopni, czy zacząłeś go od leczenia? Jeśli tak, to jaki?"

Nie trzeba wspominać, że uwielbiamy naszego kibica My Snoring Solution! To niesamowite.

Kabel Bo & Nicky
Idaho

Byłem kwintesencją chrapiącego! Poważnie, miałem reputację najgłośniejszego w moim akademiku w college'u. Nic się nie zmieniło. W rzeczywistości moje chrapanie może być jedną z głównych przyczyn mojego rozwodu. Obecnie mieszkam z mamą i słyszała moje chrapanie z zamkniętymi drzwiami i telewizorem.

Kiedy zobaczyłem w Internecie działanie wspomagające szczękę My Snoring Solution, pomyślałem: "Nie mam nic do stracenia" i zamówiłem jedną. Zacząłem go nosić (w nocy) od pierwszego dnia, w którym przybył. Moje chrapanie ustało natychmiast. To jedyny produkt przeciw chrapaniu, który mogę polecić, ponieważ jest to jedyny, który kiedykolwiek pracował dla mnie, i próbowałem ich wszystkich!

Jak zatrzymać chrapanie

Dr Nick Schaeffer
Floryda

Kupiłem twój chrapiący kierowca z desperacji. Mam większość wymienionych symptomów i miałem dostać maszynę CPAP, ale moje ubezpieczenie jej nie pokryło, ani nie chciałem być podłączany do komputera co noc. Kupiłem twój produkt i znalazłem go zaskakująco wygodnie!

Działa również !! Teraz przesypiam całą noc, wstając tylko raz na przerwę w łazience, a nie godzinami. Nie chrapam, nie spędzam godzin, próbując zasnąć w nocy i zasypiam w ciągu kilku minut od pierwszego leżenia w nocy. Miałem go tylko przez tydzień, ale mam nadzieję, że pomoże to również z poziomem energii i depresją. Nie jest nawet tak nieatrakcyjny, jak sobie wyobrażałem. Moja jedyna prośba, od mojego męża, czy możesz zrobić to w czarnej koronki? lol

Z poważaniem, Karen S.
Karolina Północna

"Aktywator szczęki My Snoring Solution to najwspanialsza rzecz, jaka może się przydarzyć w zapobieganiu chrapaniu i OSA od czasu CPAP, niezależnie od wieku i masy ciała, masz duże szanse, że ten produkt będzie dla Ciebie skuteczny.

Valerie Arseneau
Technik laboratoryjny do badania snu klinicznego


Wygodny i skuteczny produkt przeciw chrapaniu!

Jak to działa - badania chrapania wykazały, że wspornik szczęk, utrzymujący dolną szczękę w pozycji do góry, zwiększa trójwymiarową przestrzeń w drogach oddechowych, zmniejsza prędkość powietrza i drgania tkanek miękkich. To działanie może wyeliminować lub znacząco zmniejszyć chrapanie.

Czy chrapiesz się na śmierć?

5 lat temu prawie umarłem z powodu obturacyjnego bezdechu sennego (OSA). Moje noce były wypełnione wielokrotnymi wyprawami w łazience, kopaniem i biciem podczas snu i pozbawienia spokojnego snu. Kiedy obudziłem się pewnego ranka, oczy były pełne krwi i całkowicie wyczerpane, dosłownie walcząc o moje życie przez całą noc, wtedy leżąc na plecach w łóżku zdecydowałem, że pójdę po CPAP. To była albo pomoc lub śmierć.

Później w ciągu dnia przejechałem przez miasto do sklepu z lekami, gdzie dowiedziałem się, że muszę kupić receptę, żeby kupić maszynę CPAP. Technik wyjaśnił mi, że mogę uzyskać receptę po tym, jak uczestniczyłem w badaniu snu (polisomnografia). Zadzwoniłem do gabinetu lekarskiego z telefonu komórkowego i dowiedziałem się szokującej wiadomości: zajęłoby to około 3 miesięcy, aby dostać się do kliniki snu dla polisomnografii . Powiedziałem tej osobie przez telefon: "Będę martwy za 3 miesiące". Podziękowałem jej i zakończyłem rozmowę.

W drodze powrotnej do domu ciągle powtarzałam sobie: "Gdybym tylko mógł zamknąć usta, kiedy śpię, nie byłbym w stanie zrobić tego odcinka". Czułem, że OBS jest mechanicznym uszkodzeniem szczęki i zdawało się, że jeśli uda mi się utrzymać szczękę podczas snu, mój język nie opadnie wystarczająco daleko, by zamknąć moje powietrze.

Wróciłem do domu późnym popołudniem, gdzie wziąłem ręcznik kąpielowy i rozerwałem pasek o boku 2 cali z jednej strony Wziąłem pasek, umieściłem go pod brodą i zawinąłem każdy koniec na czubku głowy i zawiązałem węzeł. Szczęka była "wspierana", że tak powiem, nadal mogłam mówić lub napić się wody, ale szczęka nie byłaby w stanie opaść nadmiernie do tyłu, gdy wszedłem w głęboki sen REM. Następnie położyłem się na moim łóżku i poszedł spać.

Dwanaście godzin później obudziłem się, leżąc wpatrując się w mój świecący zegarek i robiąc matematykę 3 razy: naprawdę spałem przez 12 godzin, nie budząc się. Kiedy usiadłem na brzegu łóżka, poczułem nową siłę i witalność. Nie mam słów, aby powiedzieć ci, jak ten moment się wydarzył, po prostu pamiętam, myśląc: "Jest wiele innych osób, które muszą o tym wiedzieć". I narodził się obrońca szczęki My Snoring Solution.

W ciągu ostatnich 5 lat zwolennik szczęki My Snoring Solution stał się, moim zdaniem, wygodnym i skutecznym narzędziem wspierającym szczęki. Wcześniej moje chrapanie odbijało się echem w całym domu. Teraz, kiedy śpię, moje dzieci muszą włączyć światło, aby zobaczyć, czy jestem w pokoju.

Stephen Matthews
Wynalazca

Chrapanie i obturacyjny bezdech senny (OSA)

Kiedy szczęka otwiera się i język wpada do tyłu gardła, droga powietrzna zwęża się, przepychając powietrze przez mały otwór. To wywołuje wibracje w gardle znane jako chrapanie. Podobnie jak alergie, prawdopodobnie nie urodziłaś się z chrapaniem. Raczej nabyłeś go w miarę upływu czasu.

Wiele osób zaczyna spać z otwartymi ustami w wieku około 5 lat. Stopniowo, tkanki mięśniowe w jamie ustnej i gardle mogą być rozciągnięte poza ich zamierzony zakres. Kiedy tak się dzieje, zwiększa się chrapanie i ryzyko zdrowotne związane z OSA. Skuteczna podpora szczęki utrzymuje dolną szczękę w górę i pomaga ponownie trenować tkankę w jamie ustnej i gardle. Bez względu na to, czy występuje natychmiastowe, czy stopniowe zmniejszenie chrapania i OSA.

Epizody OSA występują, gdy język lub miękkie tkanki gardła lub miękkiego podniebienia zapadają się na tylną ścianę górnych dróg oddechowych, tworząc blokadę, która zapobiega przedostawaniu się powietrza do płuc. Podciśnienie wdechu mocniej zaciska się na języku, szczelnie uszczelniając drogi oddechowe.

Aby wznowić oddychanie, osoba musi się obudzić (choć rzadko pamięta się przebudzenie) i stworzyć napięcie w języku i tkance gardła. Ten proces otwiera drogi oddechowe i powoduje charakterystyczny parskanie. W krótkim czasie proces ten często się powtarza. Kilkaset epizodów OSA podczas 8-godzinnego snu nie jest rzadkością. W związku z tym powtarzanie epizodów OBS może powodować przewlekłe zmęczenie i inne poważne problemy zdrowotne.

Podczas fazy REM następuje rozluźnienie głównych grup mięśni (serca, itp.). Bez odpowiedniego snu REM, twoje szanse niewydolności serca są znacznie większe niż średnia. Według National Sleep Foundation 70% wszystkich zastoinowej niewydolności serca i 60% wszystkich udarów jest bezpośrednio związanych z jakąś formą zaburzeń snu, głównie OBS.

Właściwy sen REM eliminuje wiele objawów OSA w czasie snu, w tym: uniesienie kończyny, uderzenie pięścią, kopanie, głośne parskanie, ustanie oddechu, nadmierna drażliwość w ciągu dnia, zmęczenie w ciągu dnia, problemy z pamięcią, słabe zdolności koncentracji, zgaga, refluks żołądkowy, wielokrotne podróże podczas oddawania moczu podczas czas snu, depresja, objawy ADHD, utrata motywacji i utrata zdolności motorycznych.

Jak zwolennik szczęki może pomóc w zapobieganiu chrapaniu i OBS

Badania chrapania wykazały, że wspornik szczęk (noszony podczas snu), który utrzymuje dolną szczękę w pozycji do góry, zwiększa trójwymiarową przestrzeń w rurce powietrznej, co zmniejsza prędkość powietrza i drgania tkanek miękkich. Zwiększając pojemność objętościową dróg oddechowych i zapobiegając wibracjom tkanek miękkich, chrapanie może zostać wyeliminowane lub znacznie zmniejszone. Wspornik szczęki My Snoring Solution wygodnie utrzymuje dolną szczękę w pozycji do góry / do przodu i zwiększa trójwymiarową przestrzeń w drogach oddechowych.

Zwolnienie szczęki opiera się na tej samej zasadzie, co resuscytacja krążeniowo-oddechowa. Drogi oddechowe muszą być otwarte, aby umożliwić przepływ powietrza przez gardło. Zwężone lub zwinięte drogi oddechowe powodują chrapanie i / lub OSA. Osoba wspierająca szczęki może przytrzymywać dolną szczękę w takiej pozycji, że nie opada do tyłu / w dół podczas nocy i nie powoduje zawału dróg oddechowych. Utrzymywanie czystych dróg oddechowych poprawia oddychanie i zmniejsza chrapanie.

Aktywator szczęki My Snoring Solution może pomóc w zapewnieniu zdrowego snu REM i prawidłowego pozycjonowania szczęki, zmniejszając ryzyko zdrowotne związane z OBS, bez konieczności wykonywania zabiegów chirurgicznych, przyjmowania lekarstw, kłopotliwych urządzeń lub terapii. Obecni użytkownicy CPAP mogą odkryć, że noszenie wzmacniacza szczęk poprawia komfort i skuteczność ich CPAP. Dodatkowo, niektórzy użytkownicy CPAP zgłaszają, że są w stanie przestać używać CPAP podczas noszenia urządzenia podtrzymującego szczęki.

Wyniki testów klinicznych dla rozwiązania My Snoring Solution Jaw Supporter

Przegląd
Początkowe badanie snu na małą skalę składało się z dziesięciu pacjentów, którzy zostali przetestowani i zdiagnozowano OBS. Patrz "TABELA 1 - Badanie bazowe" [poniżej.]

Około 2 lata później ta sama dziesiątka pacjentów uczestniczyła w dodatkowym badaniu snu. Patrz "TABELA 2" [poniżej.] Podczas drugiego badania uczestnicy przespali całą noc, korzystając ze strony Mysnoringsolutions.com Jaw Supporter. Informacje o badaniu są publikowane specjalnie w celu porównania liczby chrapnięć i epizodów OSA uczestników podczas dwóch badań. Niektórzy pacjenci doświadczali:

Znaczne zmniejszenie liczby epizodów OBS
Znaczne zmniejszenie liczby chrapek
Niższe odczyty ciśnienia krwi rano
Najbardziej doświadczeni: wzrost ich poziomu nasycenia tlenem.

Tabela 1 - Badanie podstawowe Brak wspomagacza szczęki lub innej pomocy uśpienia
CIERPLIWY APNEAS HYPOPNEAS SNORES TLENKA OXYGEN CIŚNIENIE KRWI AM CIŚNIENIE KRWI PM
1 170 0 56 82% 123/74 135/72
2 1 53 2043 84% -------- ---------
3 0 2 844 89% 128/90 ---------
4 232 0 1068 69,5% 181/99 ---------
5 0 6 2410 83% --------- ---------
6 48 104 530 76,8% --------- ---------
7 85 129 468 85% 135/52 144/90
8 65 97 4904 84% --------- ---------
9 0 54 1824 84% 141/73 144/82
10 0 35 1026 70% --------- ---------
Tabela 2 - Badanie za pomocą narzędzia "Jaw Supporter" marki "My Snoring Solution"
CIERPLIWY APNEAS HYPOPNEAS SNORES TLENKA OXYGEN CIŚNIENIE KRWI AM CIŚNIENIE KRWI PM
1 8 0 0 87% 152/81 162/78
2 6 65 847 89% 178/91 136/78
3 0 4 430 86% 139/80 121/78
4 58 12 1382 72% 149/80 178/114
5 2 0 2090 85% 148/63 136/80
6 17 2 1774 88% 125/85 119/75
7 62 56 871 85% 104/68 123/80
8 2 36 3620 87% 134/79 140/90
9 0 0 3323 89% 120/69 117/74
10 16 92 307 72% 175/72 173/77
Ahmed Kutty, MD
Doctor Of Pulmonary Medicine
Szpital Św. Marii

Brak snu i zaburzenia deficytu uwagi Objawy ADD obserwowane u pacjentów z bezdechem sennym

WPXI-PITTSBURGH - Czy problemy ze snem mogą mieć wpływ na stan astmatyczny? Czy może spowodować, że ktoś rozwinie objawy zaburzenia koncentracji?

Nowe badania mówią, że obie są prawdziwe.

Naukowcy na dużym spotkaniu w zakresie płuca i intensywnej opieki medycznej twierdzą, że brak snu może odgrywać rolę zarówno w dziennych, jak i nocnych objawach astmy, a problemy ze snem, począwszy od zwykłej bezsenności po bezdech senny, mogą powodować zaburzenia uwagi. "Wydaje ci się, że brakuje ci tchu, a robi się coraz gorzej, a potem nagle nie możesz oddychać, jakby ktoś cię dusił." Mary Kane ma astmę.

Ale jej problemy nie mogą ograniczać się tylko do oddychania.

Nowe badania zaprezentowane podczas corocznego spotkania lekarzy American College of Chest ukazują astmatyków, którzy cierpią na znaczne zaburzenia jakości snu, co z kolei powoduje senność w ciągu dnia.

"Mamy więc 487 pacjentów, co moim zdaniem sprawia, że ​​jest to jedna z największych prób badania snu i astmy i stwierdziliśmy, że ich sen jest dość zły, a 30% z nich kategoryzuje ich sen jako źle "- mówi dr John Mastronarde, badacz z Ohio State University.

50 procent badanych pacjentów zgłaszało budzenie się każdej nocy częściej niż trzy razy w tygodniu. Zaburzenia snu przełożyły się na senność w ciągu dnia.

"Wiemy z poprzednich danych w literaturze, że ma to znaczący wpływ na zdrowie publiczne, ludzie, którzy są senni w ciągu dnia, mają wysokie ryzyko wypadków samochodowych, słabych wyników w pracy itp.", Stwierdza Mastronarde.

Istnieje także scenariusz kurzych jaj, w którym naukowcy odkryli, że astma nie tylko powoduje zły sen, ale także zły sen sam w sobie może pogorszyć oddech astmatyczny.

Pomoc w chrapaniu

"Widzieliśmy, że jeśli twój sen jest gorszy, a potem robi się lepiej, zobaczyliśmy, że twoja ogólna jakość astmy również się poprawiła" - mówi Mastronarde.

Inne prezentowane badania pokazują, że osoby z bezdechem sennym, stan, w którym osoba przestaje oddychać setki razy w ciągu nocy, mogą rozwinąć się pogarszając zaburzenia koncentracji uwagi.

Spośród pacjentów z umiarkowanymi i ciężkimi problemami z koncentracją, u 60% ich ADHD ustąpiło po postawieniu na CPAP. Naukowcy uważają, że nie dotyczy to tylko bezdechu we śnie, że każdy problem ze snem może powodować objawy ADHD.

Dr Clifford Risk, autor badania przeprowadzonego przez Centrum Chorób Snu w Marlboro, mówi: "Jeśli mają ADHD, lekarz powinien zapytać ich, jak wygląda ich sen, czy chrapiesz, czy masz bezdech senny i / lub czy masz bezsenność? w nocy?"

Objawy ADD obserwowano u pacjentów z bezdechem sennym, którzy nie mieli wcześniejszej historii lub objawów ADD, co oznacza, że ​​senność w ciągu dnia może w rzeczywistości powodować objawy typu addu.

Leczenie obturacyjnego bezdechu sennego za pomocą Chinstrap

Niedawno anestezjolodzy * w Japonii opublikowali informacje z badań klinicznych, które pokazują, w jaki sposób sam pasek podbródkowy poprawia objawy obturacyjnych bezdechów sennych (OBS), a także lepiej niż stosowanie ciągłego dodatniego ciśnienia w drogach oddechowych (CPAP). Po uzyskaniu pozwolenia od Miejskiego Szpitala Kōchi anestezjolodzy przeprowadzili ograniczone badanie pilotażowe obejmujące 30 pacjentów.

W badaniu stosowanie CPAP wykazuje znaczną poprawę w OBS pacjenta. Jednak pasek podbródkowy okazał się jeszcze bardziej skuteczny niż CPAP. Dodatkowo, pasek podbródkowy poprawił AHI lepiej niż CPAP i nie prowokował początku epizodów bezdechu sennego.

Następnie anestezjolodzy donieśli: "Manewry, takie jak podbródek i szczęka, poprawiają drożność i wentylację dróg oddechowych u znieczulonych, spontanicznie oddychających dzieci, a także u dorosłych. Podsumowując, boczne ustawienie w połączeniu ze zwykłymi manewrami w drogach oddechowych znacznie poprawiło drożność dróg oddechowych."

Uwagi:
Objawy OSA są często odpowiedzialne za senność w ciągu dnia, wypadki pojazdów mechanicznych, nadciśnienie, choroby serca i udar. Leczenie obejmuje utratę wagi, ograniczenie spożycia alkoholu, CPAP, urządzenia dentystyczne i interwencje chirurgiczne. * Young-Chang P. Arai, MD, Kayo Fukunaga, MD, dr Seiji Hirota, i Shoji Fujimoto, MD - Katedra Anestezjologii, Szpital Miejski Kochi; i Katedra Anestezjologii, Kochi Medical School, Kochi, Japonia

Czy dzieci chrapią swoją drogą do ADHD? -Podsumowania senność i bezdech senny mogą być eksponowane jako objawy ADHD.

CNN Headline News - CHICAGO, Illinois (AP) - Nowe badania sugerują, że dzieci, które chrapią twarz prawie dwukrotnie zwiększają ryzyko bycia nieuważnym i nadpobudliwym, dostarczając nowych dowodów na intrygujące powiązanie między problemami ze snem a zaburzeniami koncentracji uwagi.

CNN Headline News doniosło niedawno o badaniu, które według nowych badań sugeruje, że dzieci, które chrapią twarz, prawie dwukrotnie zwiększają ryzyko bycia nieuważnym i nadpobudliwym, co świadczy o intrygującym związku między problemami ze snem a zaburzeniami koncentracji uwagi.

Problemy z zachowaniem dzieci mogą być związane z ich nawykami snu, wynika z nowego badania. Dzieci, które często chrapią, prawie dwa razy częściej niż inne dzieci mają problemy z koncentracją i nadpobudliwością, znalazły nowe badanie w University of Michigan Health System. Wyniki opublikowane w marcowym wydaniu czasopisma "Pediatrics" dostarczają jednych z najbardziej wiarygodnych dowodów na istnienie związku między problemami ze snem a zachowaniami. Związek ten jest najsilniejszy u chłopców poniżej 8 roku życia. Chorerzy z tej grupy byli ponad trzy razy bardziej prawdopodobni niż osoby nie chrapiące.

Krajowa Komisja ds. Badań zaburzeń snu szacuje, że 38 000 zgonów z przyczyn sercowo-naczyniowych z powodu bezdechu sennego występuje każdego roku w USA. W długim okresie ciężkie zaburzenia bezdechu sennego wiązały się z większym ryzykiem nadciśnienia i chorób sercowo-naczyniowych. Jednak bezdech senny nie był do końca dobrze poznany lub uznany przez społeczność lekarską. A tylko niewielka część chorych została zdiagnozowana i leczona.

Czy Snoring Kill? Chirurdzy dentystyczni mówią, że znaleźli, dlaczego chrapanie może zabić

Chrapanie może wskazywać poważne zaburzenia górnych dróg oddechowych. Zablokowane drogi oddechowe Zwiększają ciśnienie krwi, uszkadzają tętnice i prowadzą do udaru mózgu
WASHINGTON (Reuters) Chirurdzy stomatologiczni odkrywają, dlaczego chrapanie może zabić: w rzeczywistości może spowodować uszkodzenie tętnic.

Chociaż chrapanie uważane jest za nieszkodliwe, może wskazywać na poważny stan medyczny zwany bezdechem sennym. Oznakowany nieregularnym oddychaniem, bezdech senny często powoduje, że chorzy przestają oddychać całkowicie przez kilka sekund, a nawet niektórzy pacjenci byli powiązani z udarem i chorobami serca.

"Kiedy ludzie z bezdechem sennym zasypiają, ich język wraca do gardła, blokując ich drogi oddechowe", powiedział w oświadczeniu dr Arthur Friedlander, chirurg oralny, który pracował przy badaniu przeprowadzonym w Szkole Stomatologii Uniwersytetu Kalifornijskiego.

"Kiedy walczą o oddech, ich ciśnienie krwi wznosi się ... Ten wzrost ciśnienia krwi uszkadza wewnętrzne ściany tętnic szyjnych wzdłuż boków szyi" - dodał. "Cholesterol i wapń przyklejają się do miejsc urazu i gromadzą się w zwapniałych płytkach, które blokują przepływ krwi do mózgu, czego skutkiem jest często ogromny udar."

Według dr Friedlandera, depozyty złogów wapnia są jedynie czubkiem góry lodowej. "Rentgen nie może pokazać rzeczywistej wielkości płytki, która również składa się z tłuszczu, płytek krwi i innych tkanek miękkich". Kiedy dana osoba cierpi na bezdech senny, powietrze nie może wpływać do nosa lub ust ani z niego wychodzić. Tlen nie jest pobierany w tak dwutlenku węgla buduje się do niebezpiecznych poziomów we krwi.

Przegląd leczenia chrapania

"To jak naciskanie poduszką na czyjąś twarz" - powiedział Friedlander.

Brak snu związany z wagą problemów

American Diabetes Association Clinical Trials sugerują brak snu związany z nadwagą i otyłością
Oprócz znanych problemów zdrowotnych spowodowanych brakiem snu, badania sugerują, że zbyt mało snu powoduje zmiany hormonalne, które mogą prowadzić do otyłości. 924 osoby w wieku od 18 do 91 lat podzielono na cztery grupy: normalna waga, nadwaga, otyłość i skrajnie otyła. Naukowcy porównali masę ciała do całkowitego czasu snu i doszli do wniosku, że im mniej osób śpi, tym cięższe wydają się być (z wyjątkiem bardzo otyłych grup).

Poza dietą i ćwiczeniami, ilość snu może być kluczowym elementem każdego programu odchudzającego. Osoby z nadwagą są zachęcane do zbadania ich ilości snu, aby poprawić postęp i wyniki odchudzania.

Dlaczego sen jest dla ciebie dobry i skąpa w tym nie jest

Czy to naprawdę ma znaczenie, jeśli masz dość snu? Absolutnie. Dzięki badaniom dotyczącym snu przeprowadzonym w ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci, obecnie wiadomo, że sen ma charakterystyczne etapy, które przechodzą cykl przez całą noc. Twój mózg pozostaje aktywny przez cały sen, ale na każdym etapie zdarzają się różne rzeczy.

Na przykład, niektóre etapy snu są naprawdę ważne, abyśmy mogli czuć się dobrze wypoczęci i energiczni następnego dnia, a inne etapy pomagają nam uczyć się lub tworzyć wspomnienia.

Ważna jest nie tylko ilość twojego snu, ale jakość twojego snu (spokojny sen) jest niezbędna dla dobrego zdrowia. Kiedy sen zostanie przerwany lub skrócony, może nie być wystarczającej liczby określonych etapów snu. Innymi słowy, to, jak dobrze jesteś wypoczęty i jak dobrze funkcjonujesz następnego dnia, zależy od całkowitego czasu snu i tego, ile różnych etapów snu otrzymujesz każdej nocy.

Wiele ważnych zadań wykonywanych podczas snu pomaga zachować dobre zdrowie i umożliwia ludziom funkcjonowanie w najlepszym wydaniu. Z drugiej strony, brak wystarczającego spokojnego snu może być niebezpieczny, na przykład, bardziej prawdopodobne jest, że będziesz w wypadku samochodowym, jeśli prowadzisz samochód, gdy jesteś senny.

Ile snu wystarczy?

Potrzeby snu są różne dla różnych osób i zmieniają się przez cały cykl życia. Większość dorosłych potrzebuje 7-8 godzin snu każdej nocy. Natomiast noworodki śpią od 16 do 18 godzin dziennie, a dzieci w wieku przedszkolnym od 10 do 12 godzin dziennie. Dzieci i młodzież w wieku szkolnym potrzebują co najmniej 9 godzin snu na jedną noc. Nastolatki w wieku 14-17 lat mogą potrzebować nawet 12-14 godzin.

Czy mógłbyś mieć zaburzenia snu?

Czy spędzasz wystarczająco dużo czasu w łóżku, aby obudzić się w ciągu dnia wyczerpanym i zaspanym? Jeśli tak, możesz być jednym z około 40 milionów Amerykanów z zaburzeniami snu. Relacje, wraz ze szkołą i wynikami w pracy, często cierpią z powodu ciągłego zmęczenia w ciągu dnia, które rozwija się w wyniku ciągłego zakłócenia snu.

Najczęstszymi zaburzeniami snu są OSA, bezsenność, zespół niespokojnych nóg i narkolepsja. Chociaż zaburzenia snu mogą znacząco wpływać na twoje zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie, prawie zawsze można je leczyć.

Wraz ze wzrostem świadomości wśród lekarzy i społeczności pacjentów oczekuje się, że w ciągu najbliższych kilku lat zostanie zidentyfikowana rosnąca liczba nowych pacjentów z OBS.

Naukowcy i klinicyści uznali OSA za jedno z najczęstszych zaburzeń snu i być może największy wpływ społeczny i zdrowotny na społeczeństwo pod względem chorobowości i umieralności. Zespół ten dotyka wszystkich płci i wszystkich ras, grup wiekowych, warstw społeczno-ekonomicznych i grup etnicznych, choć jest mniej powszechny u kobiet przed menopauzą i może częściej występować u czarnych niż u białych.

Należy porozmawiać z lekarzem, jeśli wystąpi którykolwiek z objawów zaburzenia snu:

Konsekwentnie zająć więcej niż 30 minut każdej nocy, aby zasnąć.
Każdego wieczoru konsekwentnie budzisz się kilka razy, a potem masz problemy z powrotem do snu lub budzisz się zbyt wcześnie rano.
Często czujesz się senny w ciągu dnia, często się drzemasz lub zasypiasz w nieodpowiednim czasie w ciągu dnia.
Twój partner w łóżku mówi, że kiedy śpisz, głośno chrapiesz, prychasz, sapiesz, wydajesz dławiące dźwięki, kopiesz i uderzasz lub przestajesz oddychać przez krótki czas.
Masz uczucie pełzania, mrowienia lub pełzania w nogach lub ramionach, które są ulgę poprzez poruszanie się lub masowanie, szczególnie wieczorem i podczas próby zasypiania.
Twój partner łóżko zauważa, że ​​twoje nogi lub ręce szarpią podczas snu.
Dzieci mogą mieć niektóre z tych samych objawów, gdy mają zaburzenia snu, ale często nie wykazują oznaki nadmiernej senności w ciągu dnia. Zamiast tego mogą wydawać się nadaktywni i mieć trudności z koncentracją lub robieniem wszystkiego co najlepsze w szkole, co łatwo można pomylić z ADHD.

Znaczenie spokojnego snu

U ludzi wykazano, że aktywność metaboliczna mózgu zmniejsza się znacznie po 24 godzinach ciągłego czuwania. Brak snu powoduje obniżenie temperatury ciała, zmniejszenie funkcji układu odpornościowego mierzone liczbą białych krwinek (żołnierze ciała) i zmniejszenie uwalniania hormonu wzrostu. Brak snu może również powodować zwiększoną zmienność rytmu serca.

Aby nasz system nerwowy działał prawidłowo, potrzebny jest sen. Brak snu powoduje ospałość i niemożność koncentracji następnego dnia. Prowadzi to również do upośledzenia pamięci i sprawności fizycznej oraz zmniejszenia zdolności do wykonywania obliczeń matematycznych. Jeśli deprywacja snu będzie się przedłużać, mogą pojawić się halucynacje i wahania nastroju.

Rozwiązanie chrapania
Uwalnianie hormonu wzrostu u dzieci i młodych dorosłych ma miejsce podczas głębokiego snu. Większość komórek ciała wykazuje zwiększoną produkcję i zmniejsza rozpad białek podczas głębokiego snu. Sen pomaga ludziom zachować optymalne funkcjonowanie emocjonalne i społeczne, podczas gdy my śpimy, dając odpoczynek podczas snu, do części mózgu, które kontrolują emocje i interakcje społeczne.

Love Handles i Fat Gain In Men

Mężczyźni cierpiący na OBS często przybierają na wadze z powodu procesu starzenia się. W miarę starzenia się mężczyzn, coraz mniej śpią. Z mniej głębokim snem lub wolniejszym snem falowym występuje mniejsza produkcja hormonu wzrostu. Ten niedobór jest związany ze zwiększoną tkanką tłuszczową i otyłością brzuszną, zmniejszoną masą i siłą mięśni oraz zmniejszoną wydolnością wysiłkową.

Bezsenne noce mogą powodować gorsze problemy niż zrzędliwość

Większość ludzi zajmuje około 15 minut, aby zasnąć, mówi badacz Thomas Roth, MD

Czas spowiedzi: mój mąż wypowiedział słowa "Wolę się zdrzemnąć niż uprawiać seks". Czy nasze małżeństwo jest na skałach? Nie, tak jak 75 procent dorosłych, naszym problemem jest sen - on ma bezsenność; Chrapam.

Wydaje się, że jesteśmy zbyt zajęci, żeby się wyspać. Amerykanie śpią średnio około 7 godzin na dobę, 1 do 2 mniej godzin dziennie, niż 40 lat temu. A kiedy uderzymy w worek, sen niekoniecznie musi nastąpić. Nic dziwnego, że mój mąż i ja czasami czujemy się jak zombie. Co gorsza, z powodu braku przymknięcia oka mogą pojawić się poważne reperkusje zdrowotne.

Czy masz zaburzenia snu?
Ile snu potrzebuje każda osoba, zmienia się, chociaż różnice mogą nie być tak duże, jak myślisz, mówi Eve Van Cauter, Ph.D, profesor medycyny na Uniwersytecie w Chicago. Badania wykazały, że zdolność snu - jak długo będziesz spać, jeśli kładziesz się spać i wstawać, kiedy chcesz, to około 8 godzin i 45 minut dla zdrowych młodych mężczyzn (grupa, która była badana najbardziej). W trzech oddzielnych badaniach kwota ta wahała się niecałe 30 minut od osoby do osoby. "Wiele osób, które uważają, że potrzebują tylko 4 godzin snu, nieświadomie pozbawia się siebie" - mówi Van Cauter.

Większość ludzi potrzebuje od 7 do 8 godzin na dobę, według Lawrence Epstein, MD, regionalnego dyrektora ds. Medycznych w Sleep Health Centers w Bostonie, Massachusetts i byłego prezydenta American Academy of Sleep Medicine.

"Pomysł nie powinien polegać na tym, aby położyć się do łóżka, zasnąć natychmiast, spać określoną liczbę godzin i obudzić się, nigdy nie zakłócając snu", wyjaśnia. "Celem powinno być uzyskanie odpowiedniej ilości snu, aby czuć się wypoczęty w ciągu dnia."

Skąd wiesz, że nie dostajesz wystarczającej ilości Z? "Jeśli zasypiasz w ciągu 1 lub 2 minut, prawdopodobnie pozbawiasz się snu", mówi Thomas Roth, MD, dyrektor Centrum zaburzeń snu i badań w Henry Ford Hospital w Detroit w stanie Michigan.

Średnio potrzeba około 15 minut, aby zasnąć, chociaż Roth zauważa, że ​​"to zajmuje trochę więcej czasu, niektórzy mniej." Innym sposobem na stwierdzenie, czy nie śpisz wystarczająco dużo, jest monitorowanie senności w ciągu dnia. Przewlekła senność w ciągu dnia nie jest normalna, mówi Michael Twery, Ph.D., po dyrektora Narodowego Centrum Badań zaburzeń snu. "Ludzie mogą żyć przez dziesięciolecia i nigdy nie doceniają, że mają zaburzenia snu i jak wpływają na ich życie."

Minusem biegania na pustym
Naukowcy znajdują więcej dowodów na to, że brak snu może wpływać na apetyt, przyrost masy ciała, ryzyko cukrzycy, siłę układu odpornościowego, a nawet szansę na wystąpienie depresji.

W 2004 r. Naukowcy z University of Chicago ograniczyli grupę mężczyzn do zaledwie 4 godzin snu na noc. Po zaledwie 2 nocach mężczyźni mieli 18-procentowy spadek leptyny, hormonu, który mówi mózgowi, gdy jesteś pełny, i 28-procentowy wzrost stężenia greliny, hormonu, który wywołuje głód. Wyniki te zostały wzmocnione w październiku ubiegłego roku przez badanie prawie 10 000 dorosłych, którzy stwierdzili, że osoby, które spały mniej niż 7 godzin na dobę, były bardziej otyłe niż osoby, które dostały 7 godzin przymknięcia oka. "

Przewlekła deprywacja snu powoduje zmiany w metabolizmie, które powodują stan, który pobudza głód ", wyjaśnia Epstein. Brak snu może również wpływać na sposób, w jaki twoje ciało radzi sobie z insuliną, insulinooporność naraża Cię na ryzyko przybrania na wadze i cukrzycy.

W toku badań, które są w toku, Van Cauter i jej współpracownicy patrzą na przewlekłą utratę snu u grupy normalnych mężczyzn i kobiet w wieku poniżej 30 lat. W ciągu 6 miesięcy ci, którzy spali mniej niż 6,5 godziny na dobę, byli bardziej insulino- odporne niż normalne podkłady, które logowały się od 7,5 do 8 godzin na dobę.

Krótkie podkłady, jak pokazują badania, muszą wytwarzać od 30 do 40 procent więcej insuliny, aby pozbyć się tej samej ilości glukozy. Jeszcze inne badania sugerują, że z czasem utrata snu może odgrywać rolę w rozwoju depresji.

"Pozytywne nastroje są niższe u osób z utratą snu" - mówi Van Cauter - "a nastrój nie jest stabilny w cyklu 24-godzinnym, ludzie mają niższy nastrój rano, mają też wyższy poziom kortyzolu, hormonu stresu. Wszystkie te zmiany są typowe dla depresji klinicznej. "

Niezależnie od tego, czy jest to depresja, cukrzyca, czy większy rozmiar ubrania, zagrożenie wynikające z pozbawienia snu jest realne. Zaburzenia snu można leczyć, ale często pacjenci nie potrafią rozpoznać problemu, co prowadzi do bezsennych nocy.

Restful Sleep bezpośrednio związane z dobrym zdrowiem

Badania kliniczne wykazują, że nie ma wystarczającej ilości snu lub uzyskanie słaba jakość snu regularnie zwiększa ryzyko nadciśnienia tętniczego, chorób serca, zastoinowej niewydolności serca, udaru mózgu i innych schorzeń. National Sleep Foundation informuje, że 70% wszystkich zastoinowej niewydolności serca i 60% wszystkich udarów jest bezpośrednio związane z zaburzeniami snu.

„Praktycznie wszystkie zawały sprowadzają się do braku dostarczenia tlenu do mięśnia sercowego pracowitego, 1” Philip Stavish, MD OSA powoduje spadek wysycenia krwi tlenem (SaO2) oraz wzrost dwutlenku węgla w krwi (CO2). Gdy SaO2 spada, serce zacznie pompuje więcej krwi. Z każdym uderzeniem The SaO2 nadal spada, a serce bije coraz szybciej. Wraz ze wzrostem CO2 mózg będzie starał się prowadzić osoby oddychać. Wysiłek i działanie brzucha i klatki piersiowej wzrośnie. Ostatecznie, że akcja może stać się na tyle poważne, aby spowodować podniecenie, pobudzenie (ale nie w pełni obudzić osobę) powodując osoba do „złapać oddech” Usuwanie górnych dróg oddechowych blokadę i umożliwiając osoba oddychać. Wtedy zdarza się wszystko od nowa.

Ważne jest również, aby pamiętać, że gdy układ odpornościowy jest zagrożone przez brak tlenu, jesteśmy bardziej podatni na oportunistyczne bakterie, wirusowe, pasożytnicze i infekcje i przeziębienia, a także grypy. Pozbawienie tlenu może również prowadzić do chorób zagrażających życiu, takich jak rak. Rak i większość innych infekcji lub choroby nie mogą żyć w środowisku bogatym w tlen. „Rak ma tylko jedną główną przyczyną. To zastąpienie normalnego oddychania tlenowego komórek organizmu przez beztlenowe (np niedoborem tlenu) respiration2 komórek.”

W czasie snu, organizm produkuje hormony cenne. Głęboki sen wyzwala uwalnianie hormonów wzrostu wzrostu, który paliw u dzieci i pomaga budować komórek i tkanek masy mięśniowej i naprawy u dzieci i dorosłych. Jak hormony wzrostu, cytokin zwiększa się podczas snu i działa do walki z różnymi infekcjami. To może wyjaśniać, dlaczego dobry sen pomaga utrzymać się przed zachorowaniem i skraca odzyskać czas, kiedy chorują.

Hormony uwalniane podczas snu wpływają także w jaki sposób organizm wykorzystuje energię. Badania stwierdzają, że mniej ludzi śpi, tym bardziej prawdopodobne jest, że na nadwagę lub otyłość, rozwój cukrzycy i wolą jeść pokarmy, które są bogate w kalorie i węglowodany.

Stadia snu

snu człowiek może być opisane jako szereg cyklicznych etapów: pięć cztery nie-REM etapy, aż do etapu REM. Szósty etap, budząc często jest wliczone w cenę. Jawy, w tym kontekście, jest rzeczywiście faza podczas której osoba zasypia.

budząc
Na tym etapie organizm przygotowuje się do snu. Wszyscy ludzie zasnąć z napięte mięśnie i ich oczy porusza się chaotycznie. Jako osoba staje sleepier, organizm zaczyna zwalniać, mięśnie relaks i ruch oczu spowalnia na rolce.

Scena 1
Stage 1 snu lub senność, jest często opisywany jako pierwszy w kolejności. Oczy są zamknięte podczas Stage 1 snu, ale jeśli budzi od niego, osoba może czuć się tak, jakby on lub ona nie spała. Etap 1 może trwać od pięciu do 10 minut.

Etap 2
Etap 2 jest okres światła w czasie których tętno spowalnia i temperatury ciała maleje. W tym momencie organizm przygotowuje się do wprowadzenia głęboki sen.

Etapy 3 i 4
Są głębokie fazy snu, z Etap 4 jest bardziej intensywny niż Etapu 3. Etapy 1-4 są non-REM etapy snu i trwa od 90 do 120 minut, każdy etap trwający od 5 do 15 minut. Etapy 2 i 3 do tyłu powtarzać przed snem REM zostaje osiągnięty. Normalnego cyklu sen ma ten wzór: jawy, etap 1, 2, 3, 4, 3, 2, REM. Typowo, sen REM występuje w przybliżeniu 90 minut po zaśnięciu.

Etap 5 - REM
REM różni się od snu NREM zmianami w stanach fizjologicznych, w tym charakterystycznych szybkich ruchów gałek ocznych. Intensywne sny występuje podczas snu REM w wyniku zwiększonej aktywności mózgowej, ale paraliż występuje jednocześnie w głównych grup mięśni dobrowolne. Ogólnie uważa się, że REM związany paraliż mięśni ma na celu utrzymać ciało z działających obecnie sny, które występują w tym intensywnie mózgowej scenie. Pierwszy okres REM zwykle trwa 10 minut, przy czym każdy etap okresowej REM wydłużenia, a ostatni trwające godzinę.

Wydajność

Musimy spokojny sen jasno myśleć, szybko reagować i tworzyć wspomnienia. W rzeczywistości, szlaki w mózgu, które pomagają nam uczenia się i zapamiętywania są bardzo aktywne, gdy śpimy. Badania pokazują, że ludzie, którzy są nauczane psychicznie trudne zadania lepiej po dobrze przespanej nocy. Inne badania sugerują, że sen jest potrzebny do twórczego rozwiązywania problemów.

Sen wpływa również na samopoczucie. Niewystarczające snu może powodować rozdrażnienie i jest związany z biednej zachowania i problemy z relacji, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży. Ludzie, którzy chronicznie brakuje snu są również bardziej narażone na depresję.

OSA jest jednym z najczęstszych i najgroźniejszych rodzajów zaburzeń snu. Szacuje się, że 16% populacji światowej ma warunek. cierpiących na OSA nigdy nie „dobry sen”, ponieważ powtarzające wybudzeń pozbawić pacjentów REM (głębokiej fazy snu), co prowadzi do chronicznego zmęczenia w ciągu dnia i długotrwałego stresu krążenia. Ludzie, którzy są otyli mogą mieć OSA powodu nadwagi wokół gardła i szyi. Osoby z cofnięty podbródek linie są również na większe ryzyko rozwoju obturacyjnej zaburzenia snu.

Zabezpieczyć formularz zamówienia
Kup jeden, a drugi dostaniesz za darmo!
Proszę wybrać swoje dwie pozycje:

Rozmiar Ilość
Mały Do 120 lbs. (54 kg)
Średni 120 funtów. (54 kg) do 250 funtów. (113 kg)
Duży 250 funtów. (113 kg) i nie
Informacje rozliczeniowe

Imię:
Nazwisko:

Pomoc w chrapaniu

Adres:
Apt / Apartament:
Miasto:
Stan / Prowincja:
Kraj:
Zip / Postal Code:
Telefon:
Adres e-mail:
Jest to również Twój adres wysyłki? tak Nie
Wybierz Shipping

Standardowa wysyłka - od 5 do 10 dni ($ 9.95)
Ekspresowa wysyłka - 2 dni roboczych ($ 29.95) USA Tylko
Międzynarodowa wysyłka ($ 19.95)
Informacje o płatności

Numer karty:
wygasa:
Bonus: Zamów teraz i otrzymać An American Medical Review DVD - plus 7 kroków do sukcesu noclegu książka darmo!
Sprawdzić tutaj, jeśli chcesz otrzymywać informacje o dodatkowych produktów poprzez e-mail

Moja Chrapanie Solution - Użyto w TV Show Medycznej


Skontaktuj się z nami | Polityka prywatności | E-mail Wypisz | Zasady i warunki | Zasady wymiany walut | Zasady dotyczące zwrotów
Chrapanie rozwiązanie | Leczenie bezdechu sennego | Chrapanie leki | chrapanie Relief
© 2012 mysnoringsolutions.com. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oświadczenia i oświadczeń o naszym produkcie nie zostały ocenione przez Food and Drug Administration (USA).
Te produkty nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania chorobom.
Komentarze pojawiające się na tej stronie odzwierciedlają prawdziwe doświadczenia życiowe tych, którzy korzystali z naszych produktów. Jednak wyniki mogą się różnić.